E-learning
w biznesie 2023
Poznaj nowości i trendy w e-learningu w czasie
II edycji konferencji online
19.10.2023
14:00 - 16:00
Zapraszamy do udziału w II edycji konferencji „E-learning w biznesie”, w czasie której zaprezentujemy nie tylko teoretyczne aspekty e-learningu, ale także pokażemy jego praktyczne zastosowania w biznesie i innych formach działalności zawodowych. Zwrócimy uwagę na nowości i trendy, które mogą znacząco wpłynąć na efektywność i wyniki osiągane przez organizacje. Po raz kolejny udowodnimy, że e-learning to nie centrum kosztów, ale centrum korzyści! 
Cel konferencji 
Dlaczego warto wziąć udział? 
Poznasz najnowsze trendy i rozwiązania
 e-learningu 
Dowiesz się, jak sztuczna inteligencja zmienia krajobraz edukacyjny 
Poznasz praktyczne przypadki wdrożeń e-learningu w różnych sektorach 
Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona. Spotkanie odbywać się będzie w formule online.
Kto powinien wziąć udział?
  • Pracownicy działu szkoleń i HR w korporacjach i przedsiębiorstwach różnych branż
  • Pracownicy biznesu zainteresowani efektywnym i szybkim zwiększaniem kompetencji w oparciu o elastyczne metody e-learningowe
  • Pracownicy administracji publicznej odpowiedzialni za e-learning
  • Specjaliści z branży e-learningowej i edukatorzy
  • Trenerzy biznesu i trenerzy wewnętrzni
  • Wszystkie osoby zainteresowane edu-tech, rozwojem i nowymi technologiami w kształceniu
Agenda:
14:00 Rozpoczęcie i przywitanie gości
Strategie e-learningu w organizacjach: wnioski i rekomendacje od Polskiej Izby Firm Szkoleniowych – rozmowa z Tomaszem Radkiewiczem – Członkiem Zarządu PIFS 
Co ustalimy w trakcie spotkania?
  • Czy e-learning w Polsce jest tylko narzędziem edukacyjnym, czy może być kluczowym elementem strategii rozwojowej organizacji?
  • Jakie wyzwania i możliwości stoją przed tym sektorem w Polsce?
  • Jak PIFS ocenia obecny stan rynku e-learningu w Polsce, w tym nasycenie onlinem w sektorze usług rozwojowych.

14:35 - 15:00 Druga sesja:
E-learning jako narzędzie zmiany: wywiad z Izabelą Żbikowską, Szefową Programu Edukacja i Innowacje społeczne Fundacji HumanDoc 
14:05 - 14:35 Sesja otwierająca:
Co ustalimy?
  • Skąd pomysł na włączenie e-learningu do działalności Fundacji HumanDoc?
  • Jakie konkretne wyzwania społeczne i edukacyjne adresuje e-learning w ramach działalności
15:00 - 15:25 Trzecia sesja:
E-learning jako innowacyjne narzędzie w architekturze oświetlenia: wgląd w projekt AQForm Academy z Przemysławem Kalinowskim 
Co ustalimy w trakcie spotkania?
  • Dowiemy się, jak AQForm Academy stała się innowacyjnym narzędziem edukacyjnym dla architektów i projektantów wnętrz i dlaczego zastosowanie e-learningu to strzał w dziesiątkę.
  • Porozmawiamy o tym, jak e-learning może wpływać na jakość i efektywność projektów w branży kreatywnej.
  • Odkryjemy, jakie są długoterminowe cele i wizje AQForm Academy w kontekście e-learningu i edukacji branżowej.
AI i e-learning - małżeństwo z przymusu czy z miłości?
Gość specjalny: Dr Maciej Chrzanowski, Adiunkt w Zakładzie Przedsiębiorczości, Zarządzania i Ekoinnowacyjności na Politechnice Rzeszowskiej
15:25 - 15:55 Czwarta sesja:
15:55 - 16:00 Zakończenie
Co ustalimy w trakcie spotkania?
  • Czy AI i e-learning to małżeństwo z miłości, czy raczej sojusz z konieczności?
  • Jakie są najbardziej ekscytujące i kontrowersyjne zastosowania AI w e-learningu?
  • Jakie wyzwania i etyczne dylematy niesie ze sobą połączenie AI i e-learningu?
Dr. Maciej Chrzanowski
Adiunkt w Zakładzie Przedsiębiorczości, Zarządzania i Ekoinnowacyjności na Politechnice Rzeszowskiej
Jest uznawany za jednego z czołowych ekspertów w Polsce w dziedzinie innowacji i zarządzania, z szczególnym naciskiem na zastosowanie sztucznej inteligencji w edukacji i biznesie. Posiada bogate doświadczenie zarówno akademickie, jak i praktyczne, dzięki współpracy z różnymi organizacjami i przedsiębiorstwami. Jego badania i publikacje skupiają się na wykorzystaniu nowych technologii w celu zwiększenia efektywności i zrównoważonego rozwoju. Dr Chrzanowski jest również aktywnym uczestnikiem międzynarodowych konferencji i warsztatów, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jego praca ma realny wpływ na kształtowanie przyszłości edukacji i zarządzania w Polsce. 

Prelegenci i goście konferencji 
Izabela Żbikowska
Szefowa programu edukacja i innowacje społeczne w Fundacji HumanDOC
Doświadczona psycholog społeczna i ekspert w dziedzinie psychologii śledczej. Po latach pracy jako dziennikarz w uznanych mediach, takich jak „Duży Format” czy „Wysokie Obcasy”, skierowała swoją karierę w stronę edukacji. Obecnie pracuje jako wykładowca, ale jej główna rola to Szefowa programu edukacja i innowacje społeczne w jednej z fundacji. Tam skupia się na tworzeniu i wdrażaniu nowatorskich programów edukacyjnych. Jej praca w fundacji ma na celu nie tylko podniesienie jakości edukacji, ale również wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań społecznych. Izabela łączy wiedzę akademicką z praktycznym doświadczeniem, aby efektywnie wpływać na pozytywne zmiany w społeczeństwie. 

Tomasz Radkiewicz
Członek Zarządu Polskiej Izby Szkoleniowej  
Doświadczony trener i coach, Członek Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (PIFS). Jego praca w PIFS skupia się na tworzeniu standardów i najlepszych praktyk w branży szkoleniowej. Jest współautorem Standardu Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 i Standardu Usług Zdalnego Uczenia się SUZ. Pomaga organizacjom budować strategię rozwoju pracowników w oparciu o różnorodne narzędzia skupione na osiągnięciu jasno zdefiniowanych celów. Swoje doświadczenie zdobywał zarządzając obszarem szkoleń w jednej z największych korporacji w Polsce. 

Przemysław Kalinowski
Project Manager Aqform Academy 
Wszechstronny profesjonalista w dziedzinie architektury i projektowania wnętrz. Z wykształcenia architekt, z doświadczenia projektant wnętrz i z zamiłowania szkoleniowiec. Przez 7 lat swojej kariery zrealizował dziesiątki projektów wnętrz, zdobywając cenne doświadczenie i wiedzę. Współzałożyciel firmy MR Studio, specjalizującej się w doborze materiałów wykończeniowych i ich dostawie na budowę. Założyciel Warsztatu Wnętrz, gdzie łączy swoją pasję do projektowania z chęcią dzielenia się wiedzą. Jako prelegent na konferencji e-learning w biznesie, podzieli się swoim doświadczeniem w wykorzystaniu e-learningu w szkoleniu architektów w firmie AQForm - (wcześniej Aquaform Lighting Solutions), nagradzanej polskiej marce, która swoje produkty oświetleniowe sprzedaje globalnie. 

Iwona Wieczorek
Dyrektor zarządzająca e-learning.pl 
Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w branży edukacji elektronicznej oraz w obszarze zarządzania i marketingu b2b. Przez wiele lat odpowiedzialna była za zarządzanie projektami e learningowymi dla wielotysięcznych grup. Swoją wiedzę z obszaru marketingu i motywacji niejednokrotnie wykorzystuje w procesach e learningowych. Jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek usługi wsparcia procesu m.in. tzw. marketing motywacyjny, który w praktyce wielokrotnie przesądzał o sukcesie projektów. Ekspert ds. metodyki e learningowej, trener, autorka opracowań i artykułów specjalistycznych. Fascynatka e learningu i ciągłego samokształcenia z wykorzystaniem sieci.

Monika Wesołowska
Key Account Manager e-learning.pl
Metodyk procesów zdalnych. Wspólnie z Klientami z organizacji różnych branż wypracowuje szyte na miarę rozwiązania e−learningowe obejmujące wdrażanie platform i tworzenie dedykowanych szkoleń e−learningowych oraz procesów blended learningowych. Od ponad 13 lat związana z branżą szkoleniową gdzie działała w edukacji dorosłych również z wykorzystaniem nowych technologii. Jest również metodykiem językowym z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów biznesowych i specjalistycznych. Monika to też specjalista od prowadzenia kursów on-line i webinarów.
Piotr Ochociński
Menedżer Portfela Projektów, e-learning.pl
Od 10 lat zajmuje się rozwojem i szkoleniami. Zaczynał jako praktyk oraz trener umiejętności sprzedażowych i menadżerskich. Od 5 lat jest związany z digital learningiem. W tym czasie projektował i tworzył szkolenia e-learningowe, strategie digital learningu oraz programy blended learning dla korporacji. Zarządzał zespołem deweloperów szkoleń e-learningowych oraz odpowiadałem za proces produkcji treści szkoleniowych metodami zwinnymi. Aktualnie odpowiada za portfel projektów e-learningowych, współpracę z deweloperami, scenarzystami i ekspertami w dziedzinie e-learningu w e-learning.pl.

Zostaw do siebie kontakt – na ten adres otrzymasz od nas
linki do spotkań oraz zapis transmisji po konferencji.
Udział w konferencji jest bezpłatny.
Formularz zgłoszeniowy
Szukasz rozwiązań?
Zapraszamy do kontaktu!
KONTAKT
ADRES
© e-learning.pl
SOCIAL MEDIA
KONSORCJUM DORADCZO - SZKOLENIOWE S.A.
ul. Równoległa 4a 
02-235 Warszawa
e-mail: office@e-learning.pl
tel: +48 22 37 63 011